• Tadeusza Rejtana 18, 33-300 Nowy Sącz
  • Pon - Pt, 07:00 - 16:00
  • +48 600 161 500

Usługi blacharsko-lakiernicze

Usługi blacharsko-lakiernicze Nowy Sącz.

Dla Państwa wygody, oferujemy usługi blacharskie, jak również lakiernicze, troszcząc się przy tym o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Usługi blacharsko-lakiernicze to kolejny punkt w naszej ofercie, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Nie zależnie, czy to piętno czasu odbiło się w znaczący sposób na wyglądzie samochodu, zostawiając po sobie tylko, nieestetycznie wyglądający, wyblakły lakier, czy też w wyniku nieszczęśliwego wypadku karoseria uległa zniszczeniu, lub w przypadku niefortunnych zdarzeń, na Państwa aucie pojawiły się zarysowania, nasz zespół wykona renowację powłoki lakierniczej, a także kompleksowe usługi blacharskie. Wszystko po to by nasi Klienci z uśmiechem na twarzy mogli podziwiać pierwotny, wspaniały wygląd swoich pojazdów. Komplet Serwis jest otwarty na pojazdy wszelkiej maści i formy, od zabytkowych, wiekowych aut, którym głównym zadaniem jest cieszenie Państwa oczu i serc, po samochody robocze, w ciągłym użytku, które nie mają chwili spoczynku, czy też każde inne, które wymagają, w dowolnym stopniu, renowacji lub naprawy, są naszym priorytetem, tak samo jak zadowolenie naszych Klientów po profesjonalnej i kompletnej naprawie, którą bez problemowo można w naszym nowosądeckim serwisie wykonać.

Dysponujemy odpowiednim do tych zabiegów sprzętem i przygotowanym na usługi lakiernicze, jak i blacharskie, sztabem serwisantów w pełni dostępnych, do Państwa i Państwa pojazdów, dyspozycji.